FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Co je bite away®?

bite away® je certifikovaný zdravotnický výrobek vyrobený v Německu, který může pomocí koncentrovaného tepla zabránit otoku a svědění způsobené bodnutím hmyzem a kousnutím- zcela bez chemikálií. Zdravotnický prostředek je kompaktní a můžete ho mít vždy u sebe.

Kdo může používat bite away®?

bite away® můžete použít(od 12 let věku) bez ohledu na pohlaví nebo věk. Je bezpečný také pro těhotné a alergiky.

Jak se bite away® používá?

bite away® se umístí keramickou plochou na místo vpichu (po vyndání žihadla) nebo kousnutí. Po stisknutí jednoho z tlačítek (3 sekundy pro děti, od 12 let věku / 6 sekund dospělí) přístroj udržuje zvolenou dobu teplotu pohybující se kolem 51°C.
Je prokázáno, že teplotním impulsem se nastartuje čistě fyzikální proces, který aktivuje různé cesty a tím pozitivně ovlivňuje imunitní a zánětlivé reakce.

Kdy použít bite away®?

Léčba by měla proběhnout co nejrychleji od píchnutí či štípnutí nebo při pálení, mravenčení, svědění, nebo bolesti.
V případě přetrvávajících či opakujících se symptomů, mohou být znovu ošetřeny po krátké přestávce v délce nejméně 10 sekund.

Existují vedlejší účinky spojené s použitím bite away®?

Na rozdíl od krémů, gelů a tablet, které se používají k léčbě svědění a otoků po bodnutí hmyzem, bite away® funguje zcela bez chemických přísad. Koncentrovaná teplo může být vnímáno jako nepříjemné, v závislosti na citlivosti dotyčné osoby. Ve vzácných případech může dojít u zákazníků s citlivým typem pleti k podráždění kůže.

Jsou rizikové osoby, které by neměli používat bite away®? (těhotné ženy, alergici, lidé s epilepsií nebo kardiostimulátorem).

Neexistují žádná omezení. Patentovaná technologie poskytuje bezpečné použití bite away®. K léčbě je využito čistě fyzikálního účinku koncentrovaného tepla bez chemických látek. Keramická kontaktní plocha je vhodná zejména pro osoby trpící alergiemi.

Co je součástí balení bite away®?

Součástí dodávky je zdravotnický prostředek bite away®, včetně dvou tužkových baterií typu AA (R6).

Obrázky a texty jsou vlastnictvím firmy RIEMSER Pharma GmbH a jsou použity s jejich souhlasem. | bite away® je značkou firmy RIEMSER Pharma GmbH
Hlavní distributor pro ČR je firma Petra Tichá - všechna práva vyhrazena.